BUĎTE ŠAMPIONEM VE VYJEDNÁVÁNÍ

Jak si vaše firma udržuje dobrou formu pro vyjednávání? Jak se vám daří držet s ostatními krok? Máte ten správný tým, strategii a dovednosti, které vám příště zajistí uzavření důležitého obchodu? Jakým způsobem si vytváříte ty nejlepší šance pro dosažení té nejlepší možné dohody? Kdo byl při vašem posledním důležitém vyjednávání skutečným vítězem? Zkušení konzultanti ze společnosti Scotwork s vámi budou pracovat tak, abyste získali odpovědi na tyto a další nezbytné otázky. Dělíme se o naše poznatky, vytváříme strategie, zlepšujeme úroveň dovedností a tím předáváme napříč odvětvím tu nejlepší praxi. Abyste byli konkurenceschopnější..

DIAGNÓZA SCHOPNOSTÍ

Jak efektivně vaše firma vyjednává? Nacházíte se na úrovni standardu vašeho oboru, pod nebo nad ním? V čem jste opravdu dobří a v čem máte nedostatky? Naše diagnostika vám řekne, jak jste schopní a kde a jak můžete získat ze svého vyjednávání maximum.

Vyplňte náš dotazník

Zjistěte, jestli vaši lidé mají to, co mají silní a úspěšní vyjednavači mít. Náš dotazník zjišťující vyjednávací schopnosti obsahuje 75 otázek, jejichž prostřednictvím sbírá detailní data napříč vaším oborem. Výsledky pak tvoří základ detailní diagnostické zprávy, která vám řekne: 

  • jak efektivně vaši lidé vyjednávajíur people negotiate
  • jaké jsou časté problémy, které je nutné vyřešit
  • jaké máte mezery v kompetencích nebo tréninku
  • jaké jsou priority pro rozvoj dovedností
  • jaká je potenciální návratnost investic do vyjednávacích schopností
  • jak si vaše firma stojí v porovnání s ostatními

    Jak si stojíte?

Ptali jste se někdy, jak si při vyjednávání stojíte v porovnání s konkurencí? Náš dotazník zjišťující vyjednávací dovednosti už vyplnila celá řada partnerů z celé řady různých firem. To nám umožňuje porovnat vaše výsledky s podobnými firmami stejného oboru, velikosti a geografických charakteristik. Porovnejte své výsledky s průměrem oboru i těmi nejlepšími. Zjistěte, kde jste předběhli své rivaly a kde potřebujete přidat. A hlavně – pochopte, jaké dovednosti potřebujete rozvíjet a jaké strategie používat, abyste se stali konkurenceschopnějšími hráči.

Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty

KOUČINK

Některá vyjednávání jsou náročná i pro ty nejlepší z vašich vyjednavačů. Naši zkušení konzultanti jsou připraveni vám kdykoli pomoci, aby bylo vaše vyjednávání úspěšné. Stáváme se součástí vašeho týmu. Koučujeme vaše vyjednavače individuálně, přehráváme scénáře, připravujeme návrhy a vedeme vás od začátku až do konce.

Konkurenční výhoda, která pomáhá vítězit

Ať už vyjednáváte důležitý kontrakt, schvalujete globální obchod nebo vstupujete do dialogu mezi vedením a odbory, se Scotworkem vaši lidé získají konkurenční výhodu. Naši zkušení konzultanti používají rozsáhlé obchodní know-how a expertizu, které vám pomohou vést, procvičovat a zdokonalovat vyjednávání. Povedou vaše vyjednavače, pohnou srdcem i rozumem a promění vaše vyjednávací schopnosti, takže se váš důležitý firemní obchod stane skvělým obchodem i pro vás samotné. Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty.

Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty

HODNOCENÍ PO UZAVŘENÍ DOHODY

Vyjednávání skončilo. Usadil se prach. Je čas ho zhodnotit a postavit se realitě čelem. Dosáhli jste ale té nejlepší možné dohody? Obětovali jste příliš mnoho? Dalo se získat ještě více ústupků? Zhodnotíme přednosti a nedostatky toho, jak jste své dohody dosáhli. Abyste příště dosáhli lepších výsledků.

Buďte v budoucnu vždy připraveni vyjednávat

Možná už je pozdě na to výsledky změnit, ale zhodnocení vašeho výkonu a následné poučení vám pomůže dosáhnout úspěchu při dalším vyjednávání. Scotwork vám dá nezávislou a expertní perspektivu toho, co se u vyjednávacího stolu stalo. Zpětnou analýzou vyjednávacího procesu a výsledků po jednotlivých fázích vyzdvihneme, co fungovalo dobře a co ne. Odhalíme ušlé příležitosti a ukážeme vám, kde by vám malá změna kurzu dokázala přinést lepší obchod. Dáme vám přesný návod, jak vaši hru zdokonalením vašeho přístupu, techniky a dovedností změnit k lepšímu. A dáme vašim lidem znalosti a sebevědomí, které jim pomohou z budoucích vyjednávání získat více. Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty.

Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty

Nejnovější blog:

Squashed

I find this rather difficult to write, as I am a person of some size myself, but I shall press ahead anyway in the fond hope that no one is offended. Recently, on a holiday in the USA, my wife and I found ourselves on an internal flight on a budget US airline. If I share with you at the outset that this airline made Ryanair look like the Savoy hotel of the airline industry, you’ll begin to get the picture. Anyhow, I was allocated seat 4B on a plane that the check-in steward told me was completely full – a middle seat; my wife was in seat 4E – a middle seat on the other side of the aisle. I had missed the bit about pre-booking your seat for $25 a seat; how full was the flight from Phoenix-Mesa to Rapid City going to be, for heaven’s sake? It turned out to be very full. Who knew? As we were waiting to board,...

Nejnovější Tweet:

IPT Partners s.r.o.
Na Strži 1702/65
Praha 4
140 00
Česká republika
+420 222 191 956
info.cz@scotwork.com
Následuj nás