Zajímavosti

Máme toho hodně co říci.

Máte pravdu, pokud si myslíte, že když přijde na vyjednávání, tak s více než 35 lety zkušeností, 35 kancelářemi po celém světě a s více než 120 zkušenými a ostřílenými vyjednavači, kteří své úsilí zaměřují na danou věc, toho máme hodně co říci.

Na několika následujících stránkách jsme shromáždili výběr z našich myšlenek a tipů, které vás provedou složitým a na první pohled chaotickým světem vyjednávání.

Ti z Vás, kteří měli to štěstí a účastnili se jednoho z našich kurzů Umění vyjednávat již poznali v tomto chaosu řád. Je však možné, že potřebují i náš nástavbový kurz Advancing Negotiation Skills 2 (Skills Builder). 

Na pravé straně si můžete kliknout na naše white papers nebo si přečíst tipy pro vyjednávání, zahrnující různorodé otázky, jako: jsou ženy lepší vyjednavači než muži, jak se vypořádat s agresivním vyjednavačem, čestnost při vyjednávání atd.

Ti z vás, kteří ještě neprošli některým z našich kurzů, si mohou přečíst, co o nich říkají účastníci kliknutím zde.

Doufáme, že zde zveřejněné články zaujmou každého.

Každý týden píšeme Scotwork Blog, ve kterém najdete naše názory na to, jak vyjednávání ovlivňuje náš každodenní život a problémy, kterým musíme čelit. Přihlaste se k odebírání našeho blogu o vyjednávání a my vám naše příspěvky budeme posílat přímo do vaší e-mailové schránky.