NEGOTIATING FOUNDATION

STAVEBNÍ KAMENY VYJEDNÁVÁNÍ

Tento jednodenní seminář vám představí stavební kameny vyjednávání, které pomáhají získat nad vyjednáváním kontrolu a představí vám běžný jazyk a rámec vyjednávání. Seminář pokrývá:

  • základní koncepce vyjednávání
  • proces, o který se opírají veškerá vyjednávání
  • strukturovaný přístup k přípravě
  • konstruktivní výměnu informací
  • jak je důležité "obchodovat"

ZÍSKEJTE JISTOTU A S NÍ KONTROLU

Ať už máte jakékoliv schopnosti, věk, zkušenosti a pocházíte z jakéhokoliv oboru, seminář Negotiating Foundation odstartuje vaši cestu za získáním kontroly nad vyjednáváním, která vám změní život.

"Absolutely brilliant - insightful with the right balance of theory v practical application - there will be bountiful opportunities to hit the 'higher' deal."

Julie Trewren
Senior Buyer Spirits & RTD's - Matthew Clark

Scotwork Toolbox

Discover our suite of online tools and materials

The Benefits of Scotwork Negotiation Skills Training

Nick Ford - Director, Global Client Operations at WPP

Spojte se s námi

Chcete se stát neohroženým vyjednávačem a dosahovat lepších dohod? Zúčastněte se jednoho z našich kurzů vyjednávacích dovedností.

Kurzy vyjednávání

Potřebujete zvýšit ziskovost, posílit vztahy nebo vytvořit kulturu zaměřenou více na byznys? Promluvte si s týmem našich konzultantů.

Konzultace

Nejnovější blog:

Brexit? Negotiation is about goals!

Here in the UK, the news and social media is obsessed with negotiation – or, as some would have it, capitulation. As the moment of that final deadline nears (again!) and we all prepare for a life of isolation with grounded airliners and gridlocked motorways on the way to our main ports, my attention was attracted by a story which started with a negotiation about 3 years ago in Monaco. At that time a young man called Antony Martial...

Nejnovější Tweet:

Scotwork Česká republika
IPT Partners Česko s.r.o., Na Strži 1702/65
Praha 4
140 00
Česká republika
+420 222 191 956
info.cz@scotwork.com
Následuj nás