KNIHOVNA ZDROJŮ

Nechte si pomoct od expertů. Prozkoumejte některé z těch nejožehavějších problémů při vyjednávání v naší bílé knize. Zjistěte více o kurzech vyjednávání v našich e-brožurách. Nebo se podívejte na naše nejlepší tipy, aby bylo vaše vyjednávání úspěšnější.

Pokud chcete od společnosti Scotwork dostávat tipy a postřehy k problematice vyjednávání, nechte nám níže svůj e-mail.

Ceníme si vaše soukromí. Pro více informací naleznete v Privacy Policy

E-KNIHY O VYJEDNÁVÁNÍ

ebook1.png

The Real Deal

Přečtěte si naše zamyšlení nad aktuálními otázkami dne - těmi, které podnítily naši fantazii, i těmi, pro které by podle nás mohlo být umění vyjednávání přínosné.

Czech-Dirty-Tricks-e-book-c.png

Špinavé triky při vyjednávání I.

Špinavé triky vám berou kontrolu, znevýhodňují vás, mohou vás rychle proměnit v bezmocného vyjednavače. Nemusíte se znepokojovat. Po 100 000 hodinách pozorování vyjednávačů v akci jsme odhalili 10 nejšpinavějších triků a shrnuli je do e-knihy. „Špinavé triky při vyjednávání a jak je poznat“ je nepostradatelným čtením, které vám pomůže rozpoznat a odclonit několik nejpodlejších vyjednávacích taktik na světě.

UT Cover Resources.png

Negotiating in Uncertain Times

Za posledních 18 měsíců jsme prožili nebývalé okamžiky nejistoty: vzestup Donalda Trumpa, důsledky referenda o výstupu Velké Británie z EU a stále častější teroristické útoky se stále větším počtem mrtvých. Řada těchto událostí nás posunula od nejistoty k extrémní nejistotě, ustrnulému duševnímu rozpoložení, které brání běžnému chování. Jak by tedy měli vyjednavači zacházet s touto novou a nebezpečnou situací? Tato e-kniha poskytuje několik strategických, taktických a praxí ověřených nápadů, jak vyjednávat úspěšněji i v těchto značně nejistých dobách.

Cover with yellow.png

Udržujte si břitkost

Naše tipy na vyjednávací schopnosti jsou destilací často složité analýzy do jednoduchého, praktického, použitelného jazyka a technik navržených tak, aby byly relevantní v reálném světě. Tato e-kniha je sbírkou doporučených dovedností pro úspěšné vyjednávání.

Lying-cover-small.png

Pravda o lhaní

Ovládejte důvěru, která panuje ve vašich vyjednávacích vztazích. Získáte tak sílu zvrátit jakékoliv vyjednávání ve svůj prospěch a pojistíte si ten nejlepší výstup. Tato e-kniha dává vyjednavačům různých schopností důležité postřehy o povaze a používání lhaní a tipy, jak lze lhaní z vyjednávání vymýtit a budovat důvěru.

Špinavé triky při vyjednávání II. (1)

Špinavé triky při vyjednávání II.

Špinavé triky vám berou kontrolu, znevýhodňují vás. Nemusíte se ale znepokojovat, v Scotworku sledujeme každý den vyjednávání v praxi na celém světě . Více než 100 000 hodin analýz uzavírání dohod odhalilo celé minové pole záludných taktik, od těch mírně diskutabilních až po naprosto nečisté. Druhý díl e-knihy Špinavé triky staví na úspěchu prvního a přináší dalších 10 nejznámějších vyjednávacích triků.

7 Deadly Sins of Negotiation Preparation

Stephen White - Chairman, Scotwork

The Scotwork Experience

Komentáře od našich účastníků

Nejnovější blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

Nejnovější Tweet:

Scotwork Česká republika
IPT Partners Česko s.r.o., Na Strži 1702/65
Praha 4
140 00
Česká republika
+420 222 191 956
info.cz@scotwork.com
Následuj nás
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020