KNIHOVNA ZDROJŮ

Nechte si pomoct od expertů. Prozkoumejte některé z těch nejožehavějších problémů při vyjednávání v naší bílé knize. Zjistěte více o kurzech vyjednávání v našich e-brožurách. Nebo se podívejte na naše nejlepší tipy, aby bylo vaše vyjednávání úspěšnější.

Pokud chcete od společnosti Scotwork dostávat tipy a postřehy k problematice vyjednávání, nechte nám níže svůj e-mail.

Ceníme si vaše soukromí. Pro více informací naleznete v Privacy Policy

E-KNIHY O VYJEDNÁVÁNÍ

ebook1.png

The Real Deal

Přečtěte si naše zamyšlení nad aktuálními otázkami dne - těmi, které podnítily naši fantazii, i těmi, pro které by podle nás mohlo být umění vyjednávání přínosné.

Czech-Dirty-Tricks-e-book-c.png

Špinavé triky při vyjednávání I.

Špinavé triky vám berou kontrolu, znevýhodňují vás, mohou vás rychle proměnit v bezmocného vyjednavače. Nemusíte se znepokojovat. Po 100 000 hodinách pozorování vyjednávačů v akci jsme odhalili 10 nejšpinavějších triků a shrnuli je do e-knihy. „Špinavé triky při vyjednávání a jak je poznat“ je nepostradatelným čtením, které vám pomůže rozpoznat a odclonit několik nejpodlejších vyjednávacích taktik na světě.

UT Cover Resources.png

Negotiating in Uncertain Times

Za posledních 18 měsíců jsme prožili nebývalé okamžiky nejistoty: vzestup Donalda Trumpa, důsledky referenda o výstupu Velké Británie z EU a stále častější teroristické útoky se stále větším počtem mrtvých. Řada těchto událostí nás posunula od nejistoty k extrémní nejistotě, ustrnulému duševnímu rozpoložení, které brání běžnému chování. Jak by tedy měli vyjednavači zacházet s touto novou a nebezpečnou situací? Tato e-kniha poskytuje několik strategických, taktických a praxí ověřených nápadů, jak vyjednávat úspěšněji i v těchto značně nejistých dobách.

Cover with yellow.png

Udržujte si břitkost

Naše tipy na vyjednávací schopnosti jsou destilací často složité analýzy do jednoduchého, praktického, použitelného jazyka a technik navržených tak, aby byly relevantní v reálném světě. Tato e-kniha je sbírkou doporučených dovedností pro úspěšné vyjednávání.

Lying-cover-small.png

Pravda o lhaní

Take control of the trust in your negotiating relationships and you are empowered to turn any negotiation to your advantage and secure the best deal. This e-book gives negotiators of all abilities essential insights into the nature and use of lying, how you can weed it out of your negotiating relationships and build trust.

Špinavé triky při vyjednávání II. (1)

Špinavé triky při vyjednávání II.

Špinavé triky vám berou kontrolu, znevýhodňují vás. Nemusíte se ale znepokojovat, v Scotworku sledujeme každý den vyjednávání v praxi na celém světě . Více než 100 000 hodin analýz uzavírání dohod odhalilo celé minové pole záludných taktik, od těch mírně diskutabilních až po naprosto nečisté. Druhý díl e-knihy Špinavé triky staví na úspěchu prvního a přináší dalších 10 nejznámějších vyjednávacích triků.

7 Deadly Sins of Negotiation Preparation

Stephen White - Chairman, Scotwork

The Scotwork Experience

Komentáře od našich účastníků

Nejnovější blog:

Consultancy for Kids

“Dad, dad, it’s urgent, please call me” said the Text. Instagram. WhatsApp. Messenger or whatever virtual communication I received yesterday from my eldest. On the call that followed she explained...

Nejnovější Tweet:

Scotwork Česká republika
IPT Partners Česko s.r.o., Na Strži 1702/65
Praha 4
140 00
Česká republika
+420 222 191 956
info.cz@scotwork.com
Následuj nás
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020