BUĎTE ŠAMPIONEM VE VYJEDNÁVÁNÍ

Jak si vaše firma udržuje dobrou formu pro vyjednávání? Jak se vám daří držet s ostatními krok? Máte ten správný tým, strategii a dovednosti, které vám příště zajistí uzavření důležitého obchodu? Jakým způsobem si vytváříte ty nejlepší šance pro dosažení té nejlepší možné dohody? Kdo byl při vašem posledním důležitém vyjednávání skutečným vítězem? Zkušení konzultanti ze společnosti Scotwork s vámi budou pracovat tak, abyste získali odpovědi na tyto a další nezbytné otázky. Dělíme se o naše poznatky, vytváříme strategie, zlepšujeme úroveň dovedností a tím předáváme napříč odvětvím tu nejlepší praxi. Abyste byli konkurenceschopnější..

DIAGNOSTIKA SCHOPNOSTÍ

Jak efektivně vaše firma vyjednává? Nacházíte se na úrovni standardu vašeho oboru, pod nebo nad ním? V čem jste opravdu dobří a v čem máte nedostatky? Naše diagnostika vám řekne, jak jste schopní a kde a jak můžete získat ze svého vyjednávání maximum.

Negotiating Skills Capability Survey (NSCS) vám dá vyčerpávající, faktické a přesné odpovědi na vaše otázky:

 • Jak efektivně můj tým vyjednává?
 • Existují nějaké běžné problémy, které je třeba řešit?
 • Existují mezery v kompetenci?
 • Jaké dovednosti se mají prioritně zlepšit?
 • Jak si stojíme v porovnání podle pozice, divize nebo sektoru?
 • Jaké cíle při zlepšování dovedností mého týmu přinesou tu největší návratnost?

Průzkum
50 klíčových vysledovaných bodů, týkajících se vyjednávacích stylů a způsobů chování při vyjednávání nás vede k následujícímu:

 • Zjistit, jak efektivně se lidé připravují
 • Ověřit, jak prezentují své vlastní cíle, a zohlednit, jaké potřeby mají při dosahování cílů ostatní
 • Pochopit, jaké mají lidé pravomoci dosáhnout dohody
 • Zhodnotit názor lidí na kvalitu dohod, kterých dosahují, a jejich dopad na existující vztahy se zákazníky, dodavateli nebo zaměstnanci
 • Objevit behaviorální dynamiku způsobu, jakým lidé vedou vyjednávání, a dopad, jaký to má na výsledky

Maximalizace výsledků vyjednávání
Zpráva se zaměřuje na devět oblastí vyjednávání a srovnává výsledky vašich respondentů s tisíci dalších vyjednavačů ve více než stovce firem z 23 různých zemí celého světa. Nabízí závěry a doporučení na zlepšení vyjednávacích schopností týmu. Poskytuje tak kritické informace před jejich účastí na kurzu rozvoje dovedností a během něho.

Co bude dál?

Scotwork má více než 40leté zkušenosti s výukou vyjednávání a dokáže označit oblasti, na které je nutné se zaměřit a které dle našeho přesvědčení zajistí vaší firmě výhody v podobě lepších vyjednávacích schopností a výsledků vyjednávání. Váš konzultant ze Scotworku se poté s vámi na tyto oblasti, které je nutné zlepšit, zaměří.

Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty

KOUČINK

Některá vyjednávání jsou náročná i pro ty nejlepší z vašich vyjednavačů. Naši zkušení konzultanti jsou připraveni vám kdykoli pomoci, aby bylo vaše vyjednávání úspěšné. Stáváme se součástí vašeho týmu. Koučujeme vaše vyjednavače individuálně, přehráváme scénáře, připravujeme návrhy a vedeme vás od začátku až do konce.

Konkurenční výhoda, která pomáhá vítězit

Ať už vyjednáváte důležitý kontrakt, schvalujete globální obchod nebo vstupujete do dialogu mezi vedením a odbory, se Scotworkem vaši lidé získají konkurenční výhodu. Naši zkušení konzultanti používají rozsáhlé obchodní know-how a expertizu, které vám pomohou vést, procvičovat a zdokonalovat vyjednávání. Povedou vaše vyjednavače, pohnou srdcem i rozumem a promění vaše vyjednávací schopnosti, takže se váš důležitý firemní obchod stane skvělým obchodem i pro vás samotné. Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty.

Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty

HODNOCENÍ PO UZAVŘENÍ DOHODY

Vyjednávání skončilo. Usadil se prach. Je čas ho zhodnotit a postavit se realitě čelem. Dosáhli jste ale té nejlepší možné dohody? Obětovali jste příliš mnoho? Dalo se získat ještě více ústupků? Zhodnotíme přednosti a nedostatky toho, jak jste své dohody dosáhli. Abyste příště dosáhli lepších výsledků.

Buďte v budoucnu vždy připraveni vyjednávat

Možná už je pozdě na to výsledky změnit, ale zhodnocení vašeho výkonu a následné poučení vám pomůže dosáhnout úspěchu při dalším vyjednávání. Scotwork vám dá nezávislou a expertní perspektivu toho, co se u vyjednávacího stolu stalo. Zpětnou analýzou vyjednávacího procesu a výsledků po jednotlivých fázích vyzdvihneme, co fungovalo dobře a co ne. Odhalíme ušlé příležitosti a ukážeme vám, kde by vám malá změna kurzu dokázala přinést lepší obchod. Dáme vám přesný návod, jak vaši hru zdokonalením vašeho přístupu, techniky a dovedností změnit k lepšímu. A dáme vašim lidem znalosti a sebevědomí, které jim pomohou z budoucích vyjednávání získat více. Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty.

Pokud chcete zjistit více, kontaktujte už nyní naše konzultanty

Nejnovější blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

Nejnovější Tweet:

Scotwork Česká republika
IPT Partners Česko s.r.o., Na Strži 1702/65
Praha 4
140 00
Česká republika
+420 222 191 956
info.cz@scotwork.com
Následuj nás
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020