ZAŽIJTE NÁŠ VIRTUÁLNÍ KURZ VYJEDNÁVACÍCH DOVEDNOSTÍ

Virtual Advancing

Negotiation Skills

Naše virtuální školení Umění vyjednávat – Virtual Advancing Negotiation Skills (V.A.N.S.) přenáší stěžejní trénink Scotworku do vysoce energetického virtuálního prostředí. Kurz V.A.N.S. probíhá živě online a navozuje zkušenosti z reálné učebny. Vedou ho zkušení vyjednavači. Je to unikátní mix fascinujících postřehů, inspirujících příběhů, autentických vyjednávání a důkladné video analýzy – vše mistrně organizované na videokonferenční platformě. Tento špičkový kurz dá vašim lidem při vyjednávání jistotu a úspěch

Naše virtuální školení Umění vyjednávat – Virtual Advancing Negotiation Skills (V.A.N.S.) přenáší stěžejní trénink Scotworku do vysoce energetického virtuálního prostředí. Kurz V.A.N.S. probíhá živě online a navozuje zkušenosti z reálné učebny. Vedou ho zkušení vyjednavači. Je to unikátní mix fascinujících postřehů, inspirujících příběhů, autentických vyjednávání a důkladné video analýzy – vše mistrně organizované na videokonferenční platformě. Tento špičkový kurz dá vašim lidem při vyjednávání jistotu a úspěch

Pro koho kurz je?

Kurz V.A.N.S. se dokonale hodí pro každého z vaší firmy, kdo na nějaké úrovni vyjednává, a nezáleží na tom, jestli je to mimo firmu nebo interně. Školíme lidi různého pracovního zařazení: z prodeje, nákupu, vzdělávání a rozvoje, HR, vyššího managementu a řady dalších.

 

„Multimediální virtuální kurz Scotworku a úroveň následné aktivity a zpětné vazby od týmu mě skutečně potěšily. Už teď došlo prokazatelně ke změně chování, která podle mě určitě přinese významnou návratnost.“

 

Simon Thomas – obchodní ředitel , FIFA

Co se na kurzu V.A.N.S. naučíte?

OSVOJÍTE SI UMĚNÍ KONTROLY

Vědět kde a jak převzít kontrolu je základním kamenem dobré vyjednávací techniky

 

ZAMĚŘÍTE SE NA PRIORITY

Náš Nástroj pro přípravu definuje jasné cíle a priority a zjednodušuje tak vše, co je složité

 

POCHOPÍTE PROCES

Znalost našeho 8krokového procesu pomáhá proplouvat zákruty a náhlými zvraty vyjednávání dohody

 

VIRTUÁLNÍ VYJEDNÁVÁNÍ

Naučíte se pružně používat své vyjednávací dovednosti a dosahovat tak dobrých výsledků při vyjednávání online

„Máme pobočky po celém světě a pracuje pro nás 125 000 lidí. Požádali jsme proto Scotwork, aby se stal pro naši společnost prémiovým partnerem při zdokonalování vyjednávacích dovedností. O více než 10 let později stále spolupracujeme a dosahujeme skvělých výsledků. Lidé, které pomocí kurzů Scotworku školíme, říkají, že jsou to ty nejlepší kurzy, jaké kdy absolvovali.“

 

Rick Brook, SVP Global Client Operations - WPP

Více o kurzu

INSPIRUJÍCÍ A UŽITEČNÝ

Kurz V.A.N.S. je uzpůsobený potřebám vaší firmy a učí, jak vyjednávat profesionálně, eticky a úspěšně. Dá vašim lidem kontrolu a jistotu, se kterými se budou na cestě za tou nejlepší dohodou vyhýbat nástrahám, přebírat iniciativu a používat kreativní techniky. Vše se odehrává v online prostředí, které je moderní, inspirující, praktické, týmové a zábavné.

PRAXE PŘED TEORIÍ

Kurz V.A.N.S. přistupuje k budování dovedností prakticky. 80 % času je věnováno praktickým cvičením a 20 % času přednáškám. Každý případ k vyjednávání pracuje s obvyklým scénářem konfliktu. Účastníci pracují v týmu a hledají dohodu pomocí různých vyjednávacích technik. Školení trvá čtyři dny a každý půldenní modul obsahuje krátkou přednášku, přípravu na vyjednávání, vyjednávání případu a video analýzu.

VEDENÍ OD EXPERTŮ

Kurz V.A.N.S. vedou dva experti ze Scotworku, kteří mají za sebou řadu let praxe ve vyjednávání. Hodnotí vyjednávání v reálném čase, dávají okamžitou a trefnou zpětnou vazbu a poskytují vedení. Poměr mezi počtem lektorů a účastníků je 1:6, takže každému se zaručeně dostává dostatek kvalitního vedení one-on-one.

PRAKTICKÝ FORMÁT

Kurz V.A.N.S. přenáší učebnu na monitory a uvádí vyjednávání v život v bezpečném virtuálním prostředí, které usnadňuje učení i procvičování. Šetří čas a náklady na cestování a ubytování účastníků, dává flexibilitu, díky které se mohou vaši lidé školit mimo kancelář, a nabízí vašim vyjednavačům pohodlnou možnost učit se ty nejdůležitější vyjednávací dovednosti doma. Všechny dovednosti, které se váš tým v kurzu V.A.N.S. naučí virtuálně, lze přenést a používat také při vyjednávání naživo.

Před a po

Kurz V.A.N.S. není jen krátký trénink. Pro řadu lidí funguje jako odrazový můstek k celoživotnímu budování dovedností.

VYJEDNÁVACÍ PROFIL

Náš dotazník pro osobní Vyjednávací profil ještě před začátkem kurzu zjišťuje, nakolik si jsou účastníci jistí. Odhaluje oblasti, ve kterých má účastník větší či menší jistotu, a vyzdvihuje aspekty, které potřebují nejvíce pozornosti. Získaný obrázek pomáhá sestavit plán osobního rozvoje pro každého účastníka tréninku.

PRŮZKUM VYJEDNÁVACÍCH SCHOPNOSTÍ

Prostřednictvím našeho online Průzkumu vyjednávacích schopností účastníky před samotným školením žádáme o vhled do jejich organizace a jejího přístupu k vyjednávání. To našim lektorům společně s analýzou managementu umožňuje zaměřit kurz tak, aby jeho výsledky byly optimální pro firmu i jednotlivce.

PODPORA PO TRÉNINKU

Po dokončení tréninku V.A.N.S. používají účastníci svůj Plán osobního rozvoje jako návod, jak v průběhu času zdokonalovat své dovednosti. Získávají také zdarma přístup do knihovny Scotwork nástrojů, k rozsáhlému online obsahu, aplikacím a nástrojům, které je budou inspirovat a pomáhat jim při budoucím vyjednávání. Náš Nástroj pro přípravu je neocenitelný při plánování vyjednávání. Aplikace od Scotworku zase nabízejí praktickou diagnostiku, tipy a techniky.

Jak si vaše firma vede?

Jsou vaše vyjednávací dovednosti srovnatelné se standardem vašeho oboru? Zjistěte to díky Průzkumu vyjednávacích schopností od Scotworku!

Man Glasses Small Min 2

Hledáte jinou zemi?

Hledáte globální řešení?