ŠPIČKOVÉ
VYJEDNÁVACÍ DOVEDNOSTI
VE VIRTUÁLNÍM SVĚTĚ

*VIRTUÁLNÍ KURZ ADVANCING NEGOTIATION SKILLS *

Naše vlajkové školení je nyní dostupné ve virtuálním vyjednávacím ekosystému Scotworku. Ten je vytvořen tak, aby nám umožňoval simulovat živá vyjednávání, vést praxi a dávat interaktivní zpětnou vazbu, která má své ústřední místo ve všem, co děláme.

Naši kvalifikovaní koučové organizují různé technologie, pomocí kterých se dělí o fascinující postřehy, vyvracejí mýty, vyprávějí snadno zapamatovatelné příběhy a řídí autentické případové hry. Výsledkem je unikátní a inspirativní zážitek, který vás vybaví na vyjednávání v jakémkoliv prostředí – virtuálním i jiném.

Nenechte se mýlit. Tohle se liší od všeho, co jste kdy předtím zažili. Účastníci přidělili kurzu celkové hodnocení 91 %. Stačí si poslechnout, co říkají:

„Bylo to skvělé – daleko lepší, než jsem čekal. Myslím, že při videu jsme všichni na rozdíl od telefonické konference cítili osobní odpovědnost.“

OTEVŘENÉ KURZY

Naše otevřené kurzy jsou lákavé pro lidi všech úrovní zkušeností, pracovního zařazení a dovedností. Tato diverzita vám pomůže učit se od našich odborných lektorů i od sebe navzájem. Pokud si chcete zlepšit vlastní vyjednávací dovednosti nebo zarezervovat místo až pro tři kolegy, registrujte se nyní.

Vnitrofiremní kurzy

Naše vnitrofiremní kurzy jsou vystavěny pouze okolo vás a vaší firmy. Dostane se vám exkluzivního vzdělávacího prostředí a předem odsouhlaseného obsahu uzpůsobeného přesně vašim potřebám. Rezervujte si až 12 míst na jeden kurz pro sebe a své kolegy.

TERMÍNY OTEVŘENÝCH KURZŮ

Přihlaste se do otevřeného kurzu vyjednávacích dovedností Scotwork a staňte se silnějším vyjednavačem. Připojte se k ostatním účastníkům z různých profesí a k našim profesionálním konzultantům. Dopřejte si na našich interaktivních kurzech naživo ochutnávku vyjednávání ze skutečného světa. Podívejte se, kdy bude další otevřený kurz

Podívejte se i na další kurzy vyjednávání

Kurz Datum začátku Datum ukončení Místo Přihlásit
ANS 08.03.2021 11.03.2021 Virtual
ANS 12.04.2021 15.04.2021 Brno
ANS 17.05.2021 20.05.2021 Ratměřice
ANS 21.06.2021 24.06.2021 Ratměřice
ANS 20.09.2021 23.09.2021 Ratměřice
ANS 11.10.2021 14.10.2021 Brno
digital-corner.png

DIGITÁLNÍ NÁSTROJE, KTERÉ VYBROUSÍ VAŠE DOVEDNOSTI

Absolvujte tento kurz a získáte oprávnění ke členství v klubu absolventů a s ním i zdarma přístup k řadě praktických digitálních nástrojů:

  • Online Nástroj pro přípravu umožňuje snadné používání nejnovějších seznamů přání/ ústupků a vestavěných nápověd

  • Diagnostický nástroj pro vyjednávání poskytuje konkrétní rady ke stavu a povaze vašeho vyjednávání;

  • Knihovna zdrojů obsahuje obrovskou kolekci praktických kurzových materiálů, bílých knih, e-knih, videí a blogových příspěvků společnosti Scotwork.

Hledejte nové a lepší digitální nástroje, které zdokonalí vaše vyjednávací schopnosti.

"Without doubt the best course I have ever been on."

Nick Sykes
CEO London and President EMEA at FutureBrand

The Scotwork Experience

Komentáře od našich účastníků

Why Learn to Negotiate?

Komentáře od našich absolventů

Nejnovější blog:

Not Going To

Don’t want to!!! Light at the end of the tunnel? Hope so, and not a train coming the other way. The revelation in the last few days about the success of not just one,...

Nejnovější Tweet:

Scotwork Česká republika
IPT Partners Česko s.r.o., Na Strži 1702/65
Praha 4
140 00
Česká republika
+420 222 191 956
info.cz@scotwork.com
Následuj nás
award 1.jpg
award 2.jpg
Scotwork CPD 2020