SVÉ DOVEDNOSTI ZAČNĚTE BUDOVAT PRÁVĚ TADY

Advancing

Negotiation Skills

Náš kurz Umění vyjednávat – Advancing Negotiation Skills (A.N.S.) odstartuje každý rok trénink vyjednávání desítkám tisíc lidí. Vysoce interaktivní školení představuje našlapaný mix praktických cvičení, online nástrojů, video analýzy a přednášek od zkušených koučů. Připraví lidi různého věku, oboru i pozice tak, aby se z nich mohli stát úspěšní vyjednavači, dá účastníkům osvědčenou metodiku a změní jejich chování při vyjednávání.

Náš kurz Umění vyjednávat – Advancing Negotiation Skills (A.N.S.) odstartuje každý rok trénink vyjednávání desítkám tisíc lidí. Vysoce interaktivní školení představuje našlapaný mix praktických cvičení, online nástrojů, video analýzy a přednášek od zkušených koučů. Připraví lidi různého věku, oboru i pozice tak, aby se z nich mohli stát úspěšní vyjednavači, dá účastníkům osvědčenou metodiku a změní jejich chování při vyjednávání.

Pro koho kurz je?

Je to jednoduché. Kurz A.N.S. se dokonale hodí pro každého z vaší firmy, kdo na nějaké úrovni vyjednává, a nezáleží na tom, jestli je to mimo firmu nebo interně. Školíme lidi různého pracovního zařazení: z prodeje, nákupu, vzdělávání a rozvoje, HR, vyššího managementu a řady dalších.

 

„Není dne, abych nepoužil to, co jsem se v kurzu naučil. Pár věcí jsem už dělal dřív, ale teď je můžu zařadit do celkové struktury. Je to skutečně nejlepší školení, které jsem dosud absolvoval. Velmi děkuji, kurz mi změnil život. Zlepšil mi znalosti a dovednosti. Jsem vděčný, že jsem se ho mohl zúčastnit. Už v prvních 90 dnech od své účasti na tomto školení jsem ušetřil 100k+ euro!”

 

BAS BANNINK

inženýr prodeje, Cisco

Co se na A.N.S. naučíte?

OSVOJÍTE SI UMĚNÍ KONTROLY

Vědět kde a jak převzít kontrolu je základním kamenem dobré vyjednávací techniky

 

ZAMĚŘÍTE SE NA PRIORITY

Náš Nástroj pro přípravu definuje jasné cíle a priority a zjednodušuje tak vše, co je složité

 

POCHOPÍTE PROCES

Znalost našeho 8krokového procesu pomáhá proplouvat zákruty a náhlými zvraty vyjednávání dohody

„Kurzu Scotwork Advancing Negotiation Skills se zúčastnila naše skupina 24 seniorních obchodních manažerů ze SodaStream. Kurz byl naprosto profesionální, metodika a materiály kvalitní a lektoři velmi zkušení, profesionální a zábavní. Byl to velmi efektivně strávený čas, kurz dal účastníkům praktické nástroje. Všichni byli velmi spokojeni a měli pocit, že za svou účast získali skvělou hodnotu. Jsem si jistá, že tento kurz přispěje k obchodnímu úspěchu naší společnosti.“

 

Limor Samet, vedoucí oddělení vzdělávání a rozvoje - SodaStream

Více o tréninku

INSPIRUJÍCÍ A UŽITEČNÝ

Kurz A.N.S. je uzpůsobený potřebám vaší firmy a učí, jak vyjednávat profesionálně, eticky a úspěšně. Dá vašim lidem kontrolu a jistotu, se kterými se budou na cestě za tou nejlepší dohodou vyhýbat nástrahám, přebírat iniciativu a používat kreativní techniky. Vše se odehrává v prostředí, které je moderní, inspirující, praktické, týmové a zábavné.

PRAXE PŘED TEORIÍ

Kurz A.N.S. přistupuje k budování dovedností prakticky. 80 % času je věnováno praktickým cvičením a 20 % času přednáškám. Každý případ k vyjednávání pracuje s obvyklým scénářem konfliktu. Účastníci pracují v týmu a hledají dohodu pomocí různých vyjednávacích technik. Školení trvá tři dny a každý půldenní modul obsahuje krátkou přednášku, přípravu na vyjednávání, vyjednávání případu a video analýzu.

VEDENÍ OD EXPERTŮ

Kurz A.N.S. vedou dva experti ze Scotworku, kteří mají za sebou řadu let praxe ve vyjednávání. Hodnotí vyjednávání v reálném čase, dávají okamžitou a trefnou zpětnou vazbu a poskytují vedení. Poměr mezi počtem lektorů a účastníků je 1:6, takže každému se zaručeně dostává dostatek kvalitního vedení one-on-one.

Termíny otevřených kurzů

Přihlaste se do kurzu vyjednávání a získáte potřebnou výbavu pro jednání s jistotou a úspěchem. Připojte se do týmu k našim zkušeným konzultantům a účastníkům z různých oborů. Užijte si unikátní mix fascinujících postřehů, inspirativních příběhů, autentických případů pro vyjednávání a podrobné video analýzy. Podívejte se, kdy otevíráme další kurz vyjednávacích dovedností.

Kurz Zahájení Ukončení Místo Přihlásit se
ANS 17.06.2024 20.06.2024 Ratměřice
ANS 23.09.2024 26.09.2024 Ratměřice
ANS 22.10.2024 24.10.2024 Praha
ANS 25.11.2024 28.11.2024 Valeč

Před a po

Kurz A.N.S. není jen třídenní trénink. Pro řadu lidí funguje jako odrazový můstek pro celoživotní budování dovedností.

VYJEDNÁVACÍ PROFIL

Náš dotazník pro osobní Vyjednávací profil ještě před začátkem kurzu zjišťuje, nakolik si jsou účastníci jistí. Odhaluje oblasti, ve kterých má účastník větší či menší jistotu, a vyzdvihuje aspekty, které potřebují nejvíce pozornosti. Získaný obrázek pomáhá sestavit plán osobního rozvoje pro každého účastníka tréninku.

PRŮZKUM VYJEDNÁVACÍCH SCHOPNOSTÍ

Prostřednictvím našeho online Průzkumu vyjednávacích schopností účastníky před samotným školením žádáme o vhled do jejich organizace a jejího přístupu k vyjednávání. To našim lektorům společně s analýzou managementu umožňuje zaměřit kurz tak, aby jeho výsledky byly optimální pro firmu i jednotlivce.

PODPORA PO TRÉNINKU

Po dokončení tréninku A.N.S. používají účastníci svůj Plán osobního rozvoje jako návod, jak v průběhu času zdokonalovat své dovednosti. Získávají také zdarma přístup do knihovny Scotwork nástrojů, k rozsáhlému online obsahu, aplikacím a nástrojům, které je budou inspirovat a pomáhat jim při budoucím vyjednávání. Náš Nástroj pro přípravu je neocenitelný při plánování vyjednávání. Aplikace od Scotworku zase nabízejí praktickou diagnostiku, tipy a techniky.

Jak si vaše firma vede?

Jsou vaše vyjednávací dovednosti srovnatelné se standardem vašeho oboru? Zjistěte to díky Průzkumu vyjednávacích schopností od Scotworku!

Man Glasses Small Min 2

Hledáte jinou zemi?

Hledáte globální řešení?